Наша сировина отримана з етичних джерел і з турботою про планету

Наш ланцюг постачання є сталим і справедливим

Наш ланцюжок поставок відповідає принципам сталого розвитку та ощадливого споживання

Купуючи наші продукти з природного догляду за шкірою, ви сприяєте світу, в якому мають змогу процвітати як люди, так і біорізноманіття. Ми гарантуємо не тільки вирощування нашої сировини органічним або біодинамічним способом, але й те, що до людей, які її з нею працюють, ставляться справедливо та з повагою. Також ми хочемо мати можливість простежити походження нашої натуральної рослинної сировини до її джерела. Як член Союзу етичної біоторгівлі (UEBT), ми дотримуємося суворих соціальних, економічних та екологічних критеріїв, встановлених цією організацією. Цінності, якими вона керується, несуть користь як людству, так і планеті.

Наша відданість екологічним джерелам

Понад 80% нашої сертифікованої рослинної сировини надходить з сертифікованого органічного сільського господарства і, наскільки це можливо, з біодинамічного землеробства. Ми працюємо над збільшенням цього відсотку з кожним роком, утворюючи нові партнерства з сертифікованими органічними виробниками, розпочинаючи нові проекти з органічного та біодинамічного землеробства. Ми приділяємо велику увагу якості наших інгредієнтів. Чимало рослин, які ми використовуємо для виробництва природної косметики, вирощується у власних садах Веледа. Також ми отримуємо сировину завдяки співпраці з давніми партнерами.

«Наша мета – бути еталонною компанією з етичного та екологічного використання ресурсів у нашій галузі».

100
% ланцюгів поставок для виготовлення натуральних косметичних засобів Weleda проходять перевірку на відповідність стандарту UEBT
250
кв. км органічно обробляються компанією Weleda у всьому світі
80
середня кількість сертифікованої сировини, що використовується у Weleda
1000
природних речовин складають основу засобів Weleda

Етичне споживання – пріоритет компанії

Ми хочемо, щоб ви були впевненими в якості нашої косметики. Саме тому з 2011 року ми стали повноправним членом UEBT і забезпечили відповідність наших ланцюгів постачання сировини стандартам цієї організації – аж до походження рослин. У 2018 році ми отримали знак Союзу біоетичної торгівлі про поважне ставлення до постачальників та дбайливе використання ресурсів. Стандарти UEBT сприяють сталому місцевому розвитку, охороні та свідомому використанню біорізноманіття. У рамках сертифікації UEBT перевіряє ланцюги постачання всієї природної сировини, що застосовується в натуральних косметичних продуктах. Зі знаком UEBT ми гарантуємо збереження та екологічне використання природних ресурсів в процесі вирощування, збирання та подальшої переробки рослин. Ми справедливо й етично ставимося до всіх партнерів по вирощуванню, дотримуємося прав людини та праці, допомагаємо розвитку окремих громад.

Союз етичної біоторгівлі (UEBT)

Союз етичної біоторгівлі - це некомерційна асоціація, яка має на меті зробити внесок у процвітання людства та у біорізноманіття. Її місія - відновлення природи та забезпечення кращого майбутнього для людей шляхом етичного споживання складових із біорізноманіття. Все це розпочиналось як ініціатива Організації Об'єднаних Націй; міцне партнерство з організаціями системи ООН підтримується і тепер. Значущими для людства сьогодні є Конвенція про біологічне різноманіття (CBD) та орган ООН - Конференція з торгівлі та розвитку (UNCTAD).

7 принципів стандарту UEBT

  1. Збереження біорізноманіття
  2. Ощадливе використання біорізноманіття
  3. Чесний та справедливий розподіл вигод від використання біорізноманіття
  4. Сталий соціально-економічний розвиток (виробнича, фінансова та ринкова складові)
  5. Дотримання національного та міжнародного законодавства
  6. Шанобливе ставлення до прав учасників - прихильників ініціативи етичної біоторгівли
  7. Прозорість питань землеволодіння, дотримання права користування та доступ до природних ресурсів

Довідайтеся про джерела нашої сировини

Запашна лаванда з Молдови

Поля в Молдові наповнені яскраво-фіолетовим цвітінням запашної лаванди. З країв полів встановлено пересувні дистиляційні установки, які перетворюють щойно зібрані рослини на ефірну олію. Ще близько двадцяти років тому ринок лаванди в Молдові був майже відсутнім. А сьогодні він забезпечує нам велику частку сировини для виробництва натуральних засобів з догляду за шкірою Weleda. Приємно спостерігати за метаморфозами у цьому регіоні: завдяки нашому партнеру збільшено рибні популяції в невеликому ставку біля полів, зменшено зарості очерету і влаштовано вулики. Тут важлива не тільки якість ґрунту, а і його біорозмаїття. Тільки тоді природа здорова. Тому зараз ми працюємо з жителями села, щоб допомогти їм перейти до біодинамічного сільського господарства.

Цінна сандалова олія з Нової Каледонії

Олія сандалового дерева, яку ми використовуємо для ароматизації деяких наших косметичних засобів, походить з одного із островів Нової Каледонії в південній частині Тихого океану. Олія видобувається з деревини. Оскільки сандал особливо рідкісний, на кожному дереві розміщується GPS-датчик, аби запобігти незаконному збору врожаю. Люди дбайливо ставляться до цього цінного природного ресурсу. Щоб перевірити, чи достатньо дерево дозріло для збору сировини, у деревині просвердлюють крихітний отвір. Потім цей отвір закривають смолою, щоб дерево могло продовжувати зростати. Ми були присутніми при заготівлі, відвідували лісокомбінат та перегінний завод і спостерігали, як ароматну сандалову олію добувають із м’яких шматків деревини.

Збір дикорослої арніки

Ймовірно, найпоширенішим джерелом арніки в Європі є дикі рослини в Карпатах Румунії. Weleda допомагає захистити ці джерела сировини, підтримуючи місцеве населення. Окрема галявина зазвичай не приносить фермерові багато. А ось якщо на ній росте арніка, луг стає додатковим джерелом доходу, стимулюючи власника залишати цю квітку зростати у первісному стані. Ці дикорослі рослини збирають та обробляють відповідно до суворих стандартів якості та сталого розвитку, про які місцеві збирачі дізнаються на навчальних майстер-класах.

Ратанія з Анд

Щороку перуанська родина здійснює довгу подорож до рівнин у Андах, щоб зібрати рослини та коріння ратанії для компанії Weleda. Авжеж, ми маємо дозвіл на сертифікований збір дикорослої сировини; і нам важливо, щоб ми також захищали цей вид. Скільки зараз рослин зростає? Чи змінилася ґрунтова середа? Чи відбулося щось з моменту торішнього збору? Все це ретельно спостерігається та документується. Щоб визначити, з яких саме диких лугів слід здійснювати збирання рослин, ми консультуємось з експертами місцевих університетів та природоохоронних організацій.

Наша підтримка

Ми в Веледа Україна допомагаємо за запитом благодійним фондам, що опікуються мамами з дітками, які потрапили у скрутне становище через військові дії. Також ми співпрацюємо з волонтерами, які займаються потребами наших славних воїнів. Надаємо допомогу шпиталям, де лікуються наші поранені хлопці й дівчата. Давайте допомагати разом! Адреса для запитів: [email protected].

Пов'язані статті