Чому важливо використовувати зволожувальний крем
Пошук правильного зволожувального крему для вашої шкіри
Шкіра потребує достатньої кількості жирів та вологи, щоб нормально функціонувати як захисний бар’єр. Шкіра різних людей має різні потреби. Оскільки щоденне очищення шкіри може порушити її захисні функції, для їхньої підтримки нам потрібен зволожувальний крем.
Як запобігти сухості шкіри після вмивання
Видалення макіяжу та забруднень зі шкіри обличчя мусить бути систематичною частиною вашого повсякденного ритуалу догляду за шкірою. Утім, під час щоденного очищення змивається також і частина захисної гідроліпідної плівки. Тому слідом за вмиванням важливо підтримувати природний захист шкіри. Обов’язково віддавайте перевагу делікатним засобам для очищення шкіри. Температура води при цьому також відіграє важливу роль: занадто гаряча вода пересушує шкіру ще дужче. Надмірне захоплення абразивними скрабами та пілінгами для обличчя теж може сильно зашкодити захисному бар’єру.
Як м’яко і ніжно очистити шкіру?
1. Сполосніть обличчя водою
2. За допомогою кінчиків пальців або ватного диску нанесіть засіб для вмивання і обережними легкими рухами втирайте у шкіру.
3. Змийте засіб для вмивання теплою водою за допомогою м’якого спонжа, тканинної серветки чи рушничка.
Докладніше про очищення шкіри обличчя. Після очищення шкіра обличчя готова до решти зволожувальних ритуалів з догляду.
Який зволожувальний крем мені підходить?
Шкіра кожної окремої людини має власні вимоги щодо гідратації. Ось чотири типові ситуації, коли засіб для зволоження стає у пригоді.
№1 Після очищення моя шкіра почувається добре. Але я все одно хочу побавити її освіжаючим доглядом.
Нормальна шкіра – це тип шкіри в ідеальному стані, і за нею слід доглядати, щоб не допустити пересушення. Легкий зволожувальний засіб, що швидко вбирається, виготовлений з натуральних рослинних жирів, таких як масло бабассу, зміцнить природний захисний бар’єр шкіри та забезпечить негайне, тривале зволоження.
Порада: Якщо морозне, сухе зимове повітря подразнює шкіру, роблячи її шорсткою, схильною до лущення, рекомендуємо використовувати більш насичений крем для обличчя з більшим вмістом олій.
№2 У мене комбінована шкіра. Формула, яка б одночасно забезпечувала зволоження і матовий фініш, була б ідеальною.
Жирним ділянкам шкіри потрібні невагомі формули з дуже низьким вмістом олії, які б не обтяжували шкіру. Ідеальним для них є освіжаючий матуючий флюїд, що швидко вбирається та забезпечує тривале зволоження нормальної та комбінованої шкіри. Якщо флюїду недостатньо для дещо сухуватих ділянок на шкірі, ви можете використовувати легкий зволожувальний крем для обличчя з низьким вмістом олій. Для миттєвого освіження та періодичного зволоження шкіри протягом дня користуйтеся зволожувальним містом для обличчя.
Я вважаю, що моя шкіра час від часу потребує додаткового зволоження.
Освіжаючий зволожувальний спрей для обличчя ідеально підходить для інтенсивного догляду між щоденними рутинними процедурами. Хоч влітку, щоб освіжитися, хоч взимку, аби протидіяти впливу сухого повітря приміщень - вашій шкірі сподобається цей бонусний вибух вологи. Міст для обличчя тонізує та відновлює втомлену шкіру, даруючи порцію миттєвого інтенсивного зволоження. Засіб можна застосовувати також зверху макіяжу.
Як доглядати за шкірою навколо очей? Іноді вранці я виглядаю дуже втомленою. Який ефективний засіб для повік зі швидкою дією позбавить очі втомленого вигляду?
Шкіра навколо очей є особливо ніжною і чутливою. Заспокійливий гель для очей може допомогти зменшити ознаки втоми і запобігти появі перших зморшок навколо очей, спричинених сухістю шкіри.
Засоби нашої лінії для зволоження протягом усього дня розроблені на основі 100% натуральних активних компонентів, що отримуються з органічно вирощених опунції та алое вера, і вдосконалюються високоякісними рослинними оліями. Їхні невагомі текстури надають шкірі гарного вигляду та здорового сяйва завдяки довготривалому зволоженню. Дізнайтеся більше про дивовижний кактус опунцію.
Наш природний захисний бар’єр
Природний захисний бар’єр нашої шкіри складається з рогового шару та кислотної мантії. Цей найверхній шар шкіри - stratum corneum – є по суті сполучною ланкою між організмом людини і зовнішнім середовищем. Кислотна мантія - це водно-ліпідна суміш, що складається із шкірного сала, поту, клітин шкіри та води, яка виділяється через шкіру. Вона є тонкою плівкою, що покриває роговий шар. Склад кислотної мантії може коливатися внаслідок внутрішніх і зовнішніх впливів, таких як спека чи холод, а також залежить від віку, гормонального фону та об’ємів споживання рідини.