ТУРБОТА
З ПЕРШОГО ЗУБЧИКА
Якою має бути перша зубна паста?
Безперечно, перша зубна паста має бути безпечною та ефективною, адже малюк часто ковтає її, бо ще не навчився полоскати ротик і спльовувати. Педіатри та стоматологи радять, щоб перша зубна паста не містила фтор взагалі. Мати приємний смак, що не викликає асоціацій з їжею, щоб малюк не мав бажання ковтати її. Звертайте увагу на те, чи є зубна паста спеціально створеною для певного віку дитини. А ми радимо обирати натуральний зубний гель Weleda.
Ефективний та безпечний, він ретельно очищує зубки, попереджає появу карієсу
Спеціально для малюків Weleda розробила повністю натуральний зубний гель, що піклується про молочні зубки аж до появи постійних.
Доведена ефективність
Чистити цим зубним гелем дітям зубки можна навіть тоді, коли малюк не вміє споліскувати ротик. Потрібно лише після чищення зубів марлевим тампоном прибрати залишки гелю з ротика дитини. Гель безпечний при проковтуванні невеликої кількості, так як в складі містяться виключно натуральні безпечні компоненти. З цим гелем можна не хвилюватися, що дитина трішки з’їла засобу для чищення зубів 😉
Для кого?
Для малюків з моменту появи першого зуба.
Гель підходить на весь період догляду за молочними зубами до моменту зміни молочних зубів на постійні.
Переваги
✔️ Можна застосовувати з першого зуба
✔️ Безпечний при випадковому проковтуванні
✔️ Не містить фтору, штучних барвників та консервантів
✔️ Не містить цукру
✔️ Делікатно доглядає за зубною емаллю молочних зубів
✔️ Має приємний смак солодкої м’яти, який подобається малюкам і вони з радістю чистять зубки
У нас запитують:
Коли починати чистити зубки?
Ми радимо очищувати зубки з моменту появи найпершого зубчика.
Скільки разів на день треба дітям чистити зуби?
Два рази на день по 2-3 хвилини. Слід чистити зуби через 30-40 хвилин після прийому їжі.
Чи потрібен фтор чи кальцій для профілактики карієсу в зубній пасті для малюків?
Наявність фтору, кальцію в зубній пасті аж ніяк не впливає на міцність емалі зубів. Зуби отримують живлення зсередини (з організму), а не з ротової порожнини. Для профілактики карієсу у дитини потрібно: - Збалансоване харчування, як джерело мікроелементів, потрібних для формування дентину та емалі. - Виключення продуктів, які порушують кислотність порожнини рота, наприклад, першого прикорму з додаванням цукру. - Регулярна гігієна порожнини рота, для зняття нальоту та регулювання кислотності.
Спосіб застосування:
Застосовувати з першого молочного зуба. Нанести невелику кількість гелю на вологу щітку (можна використовувати спеціальні зубні щітки для перших зубів). Почистити зубки. Ретельно сполоснути водою чи очистити ротову порожнину марлевим тампоном. Як результат - здорові зубки без карієсу!